عزیز، درود!
انتخاب شهر
نیازمندیهای لوکوپوک
تخته سیاه
درد دل ها
مدیریت ارتباط با مشتریان
پنل پیامک لوکوپوک
تصاویر
دفترک
طراحی وب سایت
نیازمندیهای لوکوپوک
مسابقات تخته سیاه
خراسان رضوی

نکات مهم در خصوص قیمت ترموستات داکت اسپلیت

(1401 خرداد 08)

نوعی کولرگازی که علاوه بر تولید سرما در هوای گرم، در هوای سرد نیز گرما تولید می‌کند؛ به این نوع محصولات داکت اسپلیت گفته می‌شود. شما می‌توانید برای خرید و بررسی قیمت ترموستات داکت اسپلیت ، فروشگاه ترموستات کاران را مشاهده کرده و بر اساس بودجه خود یک داکت اسپلیت مناسب تهیه کنید. یکی از تفاوت‌های مهم این سیستم‌ها نسبت به وسایل سرمایشی و گرمایشی دیگر، محل قرارگیری آن‌ها است که داخل هر واحد قرار نمی‌گیرند. بهتر است بدانید که تنها مکان قرارگیری آن‌ها سقف کاذب است. هوایی که توسط داکت اسپلیت‌ها تهویه می‌شود به بقیه یونیت‌ها انتقال پیدا کرده و سایر واحدها را خنک می‌کند. قیمت ترموستات داکت اسپلیت بر اساس موتور، قدرت گرمایش و سرمایش آن متفاوت است. بهتر است بدانید ترموستات اسپلیت وظیفه کنترل کردن هر واحد را برعهده دارد.

قیمت ترموستات داکت اسپلیت

برخی از این داکت اسپلیت‌ها بر اساس نوع قیمتشان دارای یک فرمان شیر برقی نیز هستند. کیفیت محصول داکت اسپلیت، طول عمر، افزایش یا کاهش سرعت فن، دو فصل بودن و سایر آپشن‌هایی که در این مدل قرار گرفته یا طراحی شده است بر قیمت ترموستات داکت اسپلیت اهمیت زیادی دارد. اگر به‌طورکلی بخواهیم از طریق سایت ترموستات کاران داکت اسپلیت را بررسی کنیم، باید گفت این محصول در بسیاری موارد شبیه یک فن و کولرگازی است. این محصول در خانه‌هایی با طراحی جدید به‌جای استفاده از تعبیه هوا یا هواساز از داکت اسپلیت‌ها استفاده می‌شود. این محصول در کشور ما به دلیل مصرف انرژی کمتر در بسیاری از مناطق مورد استفاده قرار می‌گیرد.

اگر شما تجربه کافی برای شناخت و قیمت ترموستات داکت اسپلیت را ندارید بهتر است بدانید که برند دستگاه و دور فن‌های موجود در این سیستم از مهم‌ترین ویژگی‌ها برای انتخاب است. همچنین ولتاژ انتخاب شده باید با برق خانگی تفاوت نداشته باشد. بهتر است در هنگام خرید با متخصصان فروشگاه ترموستات کاران در ارتباط باشید تا بر اساس موقعیت خانه یا آپارتمان و تازه‌ساز بودن آن شما را برای خرید نوع روکار و یا دیواری راهنمایی کنند. بهتر است بدانید که نوع دیجیتال بودن داکت اسپلیت نیز بر روی قیمت تأثیرگذار است.

نمایندگی ترموستات هانیول در ایران

از مهم‌ترین فعالیت، نمایندگی ترموستات هانیول در ایران می‌توان به ارائه مشاوره به‌صورت تخصصی در خرید با هزینه معقول و به صرفه اشاره کرد. هوشمند سازی تهویه هوا یا همان داکت اسپلیت‌ها در خانه‌ها یا محل‌های اداری، تضمین کننده یک هوای سالم و عاری از آلودگی برای مشتریان است. نمایندگی ترموستات هانیول در ایران به تهیه و ارائه کردن تمام جنس های اصل و باکیفیت که مربوط به ترموستات است می‌پردازد و ابزارآلاتی مانند شیر کنترل، شیر فشار، کنشگر داکت اسپلیت، دستگاه‌های تصفیه هوا و غیره را به‌صورت مستقیم به پیمانکاران و طراحان ساختمان با قیمت مناسب به فروش می‌رسانند. علاوه بر خدماتی که این نمایندگی در ایران ارائه می‌دهد به آموزش چندرسانه‌ای برای فن آوری های نوین در کنترل شیرهایی که مستقل از فشار هستند می‌پردازد.عملکرد ترموستات فن کویل

ترموستات فن کویل به‌صورت سقفی و زمینی قابل خریداری است. قیمت ترموستات فن کویل بر اساس انواع آن که دیجیتال و آنالوگ می‌باشد متفاوت است. این نوع برای استفاده در سیستم سرمایش و گرمایش منزل یا ادارات و محیط‌های بسته مورد استفاده قرار می‌گیرد. شما می‌توانید با مراجعه به سایت فروشگاهی ترموستات کاران انواع و قیمت ترموستات‌های فن کویل را بررسی نمایید و سپس اقدام به خرید کنید. مدل فن کویل با چندین نوع و سری به فروش میرسد. برای مثال فن کویل زمینی، سقفی، خرید به‌صورت پکیج، فن کویل از کف ساختمان و غیره. ترموستات فن کویل به این صورت عمل می‌کند که آب سرد و گرم را از واحدهای هواساز دریافت کرده سپس آب گرمایی را به فضا اضافه می‌کند. این نوع فن کویل ها یا در ترموستات قرار می‌گیرند و یا به صورت استاندارد در یک اتاقک کنترل می‌شوند. اگر خانه‌های جدید دارای سیستم کنترل باشند این نوع فن کویل‌ها بر اساس دمای محیط به فنی که هوا را انتقال می‌دهد دستور روشن یا خاموش شدن می‌دهد.

نکته مهم در زمان خرید ترموستات فن کویل

در هنگام خرید بهتر است در مورد برندی که این ترموستات فن کویل را ساخته است و با نمایندگی‌های موجود در این زمینه که در پارگراف‌های قبلی توضیح داده شد، تماس گرفته و اطلاعات لازم را به دست آورید. اگر قصد خرید ترموستات فن کویل را داشتید بهتر است برقی که برای ورودی آن مدنظر است را محاسبه نمایید تا با برق شهری مطابقت داشته باشد. زمانی که در مرحله ساخت یک ‌خانه جدید هستید برای اطلاع از نیاز خود به باکس مدل توکار یا روکار نیاز است که این نکته را بدانید که ترموستات فن کویل دیواری بر اساس قیمت فن کویل از تنوع بیشتری برخوردار می‌باشد. در هنگام خرید ترموستات فن کویل می‌توانید نوع دیجیتال یا دستی آن را انتخاب نمایید و در نمونه دیجیتال آن قابلیت دور فن وجود دارد که در نوع غیر دیجیتالی این قابلیت به صورت به‌صورت دستی انجام می‌شود.

مقایسه قیمت‌ ترموستات‌های مختلف

بهتر است بدانید علاوه بر قیمت ترموستات نوع سقفی با زمینی عملکرد آن‌ها نیز با هم متفاوت است. قیمت نوع سقفی بستگی به نوع دیجیتال و آنالوگ بودن آن متفاوت است اما باید بدانید که قابلیت‌های دیجیتال بسیار بیشتر از نوع آنالوگ می‌باشد. اگر بخواهیم موضوع قیمت این محصول را بررسی کنیم باید گفت که قیمت محصولات در نمایندگی ترموستات هانیول در ایران نسبت به نمونه خارجی مثل تبن از قیمت پایین‌تری برخوردار است. اگرچه با محصولاتی که داخل ایران ساخته می‌شود مقایسه کنیم با قیمت بالاتری روبرو خواهیم شد. چنانچه شما نیز برای خرید ترموستات فن کویل به دنبال جنس باکیفیت بادوام و طول عمر زیاد هستید محصولاتی که نمایندگی ترموستات هانویل در ایران به فروش می‌رسانند برای شما مناسب‌تر و به‌صرفه خواهند بود.

برای اینکه با اطمینان بیشتری به خرید ترموستات فن کویل بپردازید و آن را بررسی کنید بهتر است از فروشنده حتماً یک برگه گارانتی نیز تهیه نمایید و تأکید داشته باشید مدت گارانتی بر روی برگه آن نوشته شود. برای درست‌کار کردن ترموستات فن کویل بهتر است در جریان مستقیم باد و جلوی پنجره‌ها نصب نشود. توجه داشته باشید به دنبال محصول اصل باشید و به دلیل قیمت پایین ترموستات تقلبی خریداری نکنید.

 

شما هیچ آگهی را در لیست علاقه مندی های خود ذخیره نکرده اید..